Antoloji.com Şiir Nedir Üyeler c Gruplar c Mesajlarım
 
 
Nedir.Antoloji.Com
Arayın :
 
Yeni Terim Ekle

Nedir Ana Sayfası
Son 24 Saat
Yazdıklarım
Serbest Kürsü
  Kişiler
 Genel
 Yaşam
 Edebiyat
 Güncel
 Toplum
 Bilim
 Din
 Müzik
 Tarih
 TV Dizileri
 Atasözleri
 Deyimler
 Filmler
Futbol Takımları
Köyler
EROİN EROİN terimi LSD-geri döndü
tarafından 2.2.2005 tarihinde eklendi
EROİN sizce ne demek,
EROİN size neyi çağrıştırıyor?
"EROİN" ile ilgili görüşünüzü aşağıya yazıp "Kaydet" butonuna basın.

Sayfa: 1 2 3
sonraki sayfa >>
BayEnver Erol Offline
Enver Erol
x
7 person liked.
2 person did not like.
burda bazı arkadaşlar ben 2 kere kullandım bırakması çok kolay siz nsl bırakamıyosunuz gibi şeyler paylaşmış arkadaşlar boş konuşmayalım siz daha yolun başındasınız ben 4 senedir içiyorum bnm yerimde olan arkadaşlar bni çok iyi anlıyor eminim tek söyleye bilecegim başlamadıysanız uzak durun kendinizi öldürmeyi düşündügünüz anlar bile oluyor (6.2.2014 23:39)
(bakınız: nedir, arkadaş, yorum, uzak, gibi, söyle, ırak, lama, maya, daha)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
BayEnver Erol Offline
Enver Erol
x
arkadaşlar ben 19 yaşındayım tam 4 senedir eroin kullanıyorum folyoda kaydırarak alıyorum bırakmak için çok çabaladım ama nekadar çabaladıysamda boşa oldu bırakamadım artık canıma tak etti bulamadıgım zamanlarda hırsızlık yapmaya başladım en yakın arkadaşımın evinden para çaldım bazen kendimi öldürmeyi bile düşündüm bunu aileme söyledim malesef bni anlayıp yardımcı olmadılar sadece söyledikleri kelime bırakıcaksın onu oldu elimden tutan bırakmama yardımcı olan kimse olmadı artık arkadaşlarımıda kaybettim etrafımda kimse kalmadı kimse bni anlamıyordu bu illete düşmeyen kimse inanın nasıl bişy oldugunu tahmin bile edemez bulamayınca bazen ben bile kendime şaşırıyorum insanlıktan çıkıyorum benim elimden tutan olmadı ama bırakmak isteyen arkadaşlar varsa ne olursa olsun ailesine söylemeli bunu belki yardımcı olurlar he olmazlarsada bnm yaptımı yapın ben şimdi tedavi oluyorum anateme gidiyorum daha yeni başladım 1 ay oldu ama ben orda gördügüm ilgiyi hiç biyerde görmedim herkez çok sıcak kanlı herkez çok anlayışlı hatta bni en iyi ordakiler anlıyor bana en iyi ordakiler yardımcı oluyor dicegim korkulcak hiç bişy yok ayriyetten polislik hiç bi işiniz olmuyor kendiniz gittihiniz için normal hastaneye gider gibi gidiyosunuz bence sizde tedaviyi deneyin bunun sonu yok orda kendinizi güvende ve huzurlu hissetceksiniz buna garanti vere bilirim (6.2.2014 23:36)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
BayEmre Serkan Offline
Emre Serkan
x
Çok abartıyosunuz, inanın çok abarttıgınız ıcın bu hallere düsüosunuz. ben 2 kere kullandım sigara.ve genellık hep folyo yoluyla burundan hıc almadım, allaha cok sukur damarada düsmedim.. bırakmak zordu, ama zannetıgınz kadar zor deıl.. siz bi şeyin. bi maddenin KÖPEĞİSİNİZ.. Köpek, Köpek ne demek ya? hanı bırakamayanlar bunu nasıl yedırebılıyo kendıne ben anlam veremıorum. aileni düsün.. ama aileni gerçekten düşün.. sevdiklerini düşün.. Bu arada amatem falan hikaye. amatemde daha beter oluyosunuz. asıl orda her haltı ıcıyosunuz.. içiceksenız esrar bonzaı turu bıseyler ıcın. ama bu pıslıgı kullanmayın benden demesı.. ve cok zorsa kurtulmak sızın ıcın.. ALLAHA sıgının. emın olnkı bırakıcaksınız,aglaya aglaya.. kafanızı duvardan duvara vura vura bırakacaksnz (17.3.2013 02:27)
(bakınız: anne, sigara, esra, anlam, gerçek, arda, rakı, hikaye, emek, köpek)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
BayÜnal Kıyak 1 Offline
Ünal Kıyak 1
x
eroin demek acı demek sonu olmayan karanlık yol demektir...şu anda kriz geçirirken yazmak istedim kollarım bacaklarım vucudumun hiç bir yeri tutmuyor her tarafım kırılmıs gıbı soguk soguk terlıyorum..eroın diee katkı içiyoruz gunden gunden eriyoruz eger yeni başlamıs olan varsa bi arkadas tavsiyesi bırakın arkadasım dun içeri girdi ceza yatıyor hırsızlıktan bırakmak en ıyısı tedavi almak en iyisi (3.6.2010 00:42)
(bakınız: ceza, araf, karanlık, rakı, yorum, emek, yazmak, demek, tavsiye, kara)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
BaySerdar Altun Offline
Serdar Altun
x
eroyin bnce eroyin bnde çoqq Lanet bişey insanı insanlıkdan çıkaran insanı çalmya mecbur eden içmedimi argoda hasta tabiri denilen şey olan bu madde anLatıldı qibi kağve toz falan vsvs önemLi olan bunu içtimi bahımlı oldumu sonrası önemlii bunun için kitaplar filimler yazılar çıqmış bn ne desem boş ama sadece yaşadıkalrımı kısaca sölüçem bu uyşturucu yüzünden arkaLDAşLarım öLdü ceze evi ve hastalıklar hepatip aynı iğne kulanmakdan ayahı kolu kopaNlar iğne enfeksiyon yha baqın NeLer diyom neler analatıyom bi mAddee bukadarmı kötü diye düşünen varsa aynnen bukadar kötüü bn 1 seneyi qeçti temizim ama bu işin pisogolojisini hiç yazmaDIm buraya bukadar şeyin yanında oda çoqq ayırıı bişey bn şuan bunu yaşıyom diçem oqii hanii kimse düşmesin kimse içmesin aLLah qimseyi düşermesin .... (30.3.2010 22:49)
(bakınız: insan, kitap, esin, ilim, yazı, madde, sade, kötü, sonra, kara)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
BaySerdar Altun Offline
Serdar Altun
x
sadece bunu yazcam hani nasıl bişey bu bunu içen bunu bilen buna düşen bunu içen içipte şuan temiz kalan bilir bn 6 sene içtim 28 yaşındayım ilk öle çigara hap derqen buna düştük ayrıntıyı qeçiyom hani okadar Lanet bişeyki bırakıyosun bıraktındad olmuyo bu sefer harbi pisiqolojin ölüyoo arkdaŞlar öldü cezavi girienlermi desen eli kolu bacahı kopanlarmı desen damar kalmıyo artık boynundan yapıyosun bunu içen anlar ne demek istemimi damar kalmıyo kasıkdan yapıyon yha kız arki olsa bişey olmuyo hani vs vs vs bırAqTIm eyvaLa ama bu bi ömür böle sürcek hani hep telike:bıraktım temizim yha hani aLLa qimseyii düşermesin kimse içmesin bn hani diy om nbdımda bu şekle düştüm alahımm ama kndimiz yaptık hala çekiyoz temiziz ama çekiyoz hani kım çıkarmışsa öLe işte yazmaq istedim arkadaşLar çoqq Lanet bişey saqın saqının hani içmeyenler (30.3.2010 22:41)
(bakınız: ceza, arkadaş, rakı, esin, emek, ömür, ayrıntı, artık, demek, sade)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
BayZehra Yalı 2 Offline
Zehra Yalı 2
x
eroin beyni düşünce sistemini bitiren aile ilişkilerimizi en aza indiren enınde sonunda bizi ya ölüme ya cezaevine yada pisliğin içineyor sokan iğrençliği çağrıştırıyor (3.1.2010 15:12)
(bakınız: ölüm, ceza, düşünce, aile, ağrı, okan, cezaevi, çağrı, iğrenç, için)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
BaySerdar Kaya 1 Offline
Serdar Kaya 1
x
vallahi ben 4 yıldır kullanıyorum 2 sefer mecburiyetten bıraktım hatta 18.11.2009 tarihinde mahkemem var büyük ihtimalle denetimli serbestlik yasası çerçevesinde tedavi süreci verilecek o süreç bittikten sonra tekrardan başlayacağım çünkü ayrıldığım eşimin sevgisi hala kalbimde ve bana acı veriyor onu bir türlü unutamıyorum o acıyı çekmektense bana o tarifsiz acıyı unutturan eroin denen o güzelim maddeyi kullanmayı tercih ediyorum çünkü onun kalbimdeki sevgisinin bana verdiği acı eroinden 10 kaplan gücünden daha çok onun için ben bu madde ile yaşamyı seviyorum kim ne derse desin (23.10.2009 14:49)
(bakınız: sevgi, büyü, güzel, yaşam, tarih, arda, esin, yorum, madde, sonra)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
BayAtılla Kan Offline
Atılla Kan
x
slm arkadslar oncelıkle bu ılletten kurtulmak ıstıypde kurtulamıyorum dıyenler var evet cok zor kurtulmak ben bu ıllete 2 kez dustum yanı 9 ay ıctım sonra bıraktım 3 aysonra tekrar ıctım yanı burada eroın kıskanclına dustum ben dusmem dıyen yalan soler sımdı tekrardan bıraktım 6 aydır ıcmıyorum ve ıcmıcemde oncelıkle benım yazmamım amacı su ınsanlar eroın bagımlılarını lutfen ama lutfen pıskopat ınsan orak gormesın dusmıyen annamaz cunku bunu dıslanmasınlar cunku bunlar oldukca bagımlılar daha cıok yonelenıyorlar ve bırakamam dıye bıse yok bende ole dıyodum bıraakaamm obenım hayata balyan tek varlık dıyodum ama yannısmıs oysa obenı hayattan koparanmıs neyse ogunlerı hatırlamak bıle ıstemıyorum sadece ınsan ısterse basarmıcagı sey yoktur ben kurtultum yayat sımdı daha guzel (15.10.2009 01:19)
(bakınız: hayat, para, yalan, namaz, arda, yorum, kurt, sade, sonra, ırak)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
Bayagabey dım Offline
agabey dım
x
slm bence ınsanı ınsanlıktan alan yavas yavas olduren ıtıbarını saygınlıgını serefını ınsanın elınden alan tek seydır. ben bu ılletı dort yıl kulandım bırakması bı o kadar zor oldugu gıbıde kolaydır ben yapamam demeyın ve bıde bunu almassam olurum dıye bısey yok bunu ıcmeyıpte olen yok ıcıpte olen cok. ılk ıctıgımde eroın oldugunu bılseydım kesınlıkle baslamazdım ılk altı ay ne oldugunu bılmeden ıctım sakın ha sakın denemeyın. herseyımı kaybettım kımsenın guvencı kalmamıs onumde uzun bı yol var o guvencı tekrar kazanmak ıcın uzun ve dık bı yol var ve henuz basındayım bu yolda daralıp sıkıstıgım da hep ona kosmak ıstıyorum ama ne olursa olsun ben yıne eskı gumus olacagım saygılar allah hepımızı kurtarsın (5.2.2009 10:13)
(bakınız: saygı, yorum, kurt, bence, deneme, ırak, lama, asla, kaza, kola)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
Sayfa: 1 2 3
sonraki sayfa >>

"EROİN" ile ilgili görüşünüzü aşağıya yazıp "Kaydet" butonuna basın.

DİKKAT: YAZDIĞINIZ YAZI EDİTÖRLERİMİZ TARAFINDAN OKUNDUKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR

Bir terime aynı gün içinde en fazla 5 adet anlam yazabilirsiniz.

  - tiklayin - Bu sayfaya link ver - tiklayin - Bu sayfayı birine gönder Bu sayfada hata var!  

(c) Antoloji.Com, 2017. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Antoloji.Com'a aittir. Sitemizde yer alan şiirlerin telif hakları şairlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Yayın Hakkı Notu.
Şu anda buradasınız: EROİN NEDİR? eroin ne zaman?

Antoloji.com
23.2.2017 03:18:05  #4.33#
  » Şiir  » Nedir  » Gruplar  » İletişim
 Antoloji.Com   » Hakkında   » Künye   » Yardım   » İnsan Kaynakları   » İletişim
[Hata Bildir]