Antoloji.com Şiir Nedir Üyeler c Gruplar c Mesajlarım
 
 
Nedir.Antoloji.Com
Arayın :
 
Yeni Terim Ekle

Nedir Ana Sayfası
Son 24 Saat
Yazdıklarım
Serbest Kürsü
  Kişiler
 Genel
 Yaşam
 Edebiyat
 Güncel
 Toplum
 Bilim
 Din
 Müzik
 Tarih
 TV Dizileri
 Atasözleri
 Deyimler
 Filmler
Futbol Takımları
Köyler
İKİZLER BURCU İKİZLER BURCU terimi Kuduzotu
tarafından 28.06.2004 tarihinde eklendi
İKİZLER BURCU sizce ne demek,
İKİZLER BURCU size neyi çağrıştırıyor?
"İKİZLER BURCU" ile ilgili görüşünüzü aşağıya yazıp "Kaydet" butonuna basın.

Sayfa: 1 2 3 4 5 7
sonraki sayfa >>
BayanSultanlar Aş.. Offline
Sultanlar Aşkına
Bayan, 30
İstanbul
0 person liked.
1 person did not like.
Kefaletle dostluk kurulmazın baba örneğidir bu burcun üyeleri.Birine şirineyken ötekine nemruttur.Birine göre sıcak kanlıdır ötekine göre buzdolabı.Ortası yok :) (16.08.2015 23:08)
(bakınız: dost, baba, dostluk, şirin, nemrut, öteki, burcu, sıcak, irin, şirine)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
BayanSultanlar Aş.. Offline
Sultanlar Aşkına
Bayan, 30
İstanbul
'100 kişiye sorduk.100'üde başka anlattı'cümlesinin gizli öznesi. (16.08.2015 23:07)
(bakınız: esin, ordu, gizli özne, cümle, başka, özne, kişi, gizli, sini, sinin)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
Baythe scope Offline
the scope
Bay, 59
Kahramanmaraş
Sosyal ilişkilerini önemseyen, akıllı davranabilen Zeki, uzlaşmacı, hayatın güzel yanlarının tadını çıkarabilen. Nabza göre şerbet vermeyi bilen. Yeniliklerden hoşlanan Değerli olanı bilen, duyarlı ve yapıcı davranabilen. Rahatına düşkün, sıradan şeylerden hoşlanmayan. Kaliteye önem veren İnce, nazik, aşka önem veren. İyi niyetli, arkadaşlıklara önem veren. (25.02.2014 21:56)
(bakınız: hayat, güzel, akıl, arkadaş, lara, değer, kara, eğer, niyet, arkadaşlık)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
Baythe scope Offline
the scope
Bay, 59
Kahramanmaraş
Bir İkizler ayaklarınızı yerden havalandırıp gökyüzünün bulutları arasında dolaştırabilir. Kendinizi dünyayı ve her şeyi bir anda unutabilirsiniz. Fakat bu anın ne kadar süreceğini ne siz bilebilirsiniz ne de karşınızdaki İkizler…

Eğer onunla ilk kez o büyüleyici çift kişiliğini oynadığı bir sosyal faaliyette tanıştınızsa hiç şansınız yok demektir. Onun şimdiye kadar karşılaştığınız en heyecan verici en zeki en ilginç kişi olduğuna inanacaksınız.

Ona ne kadar çok dokunarak sarılırsanız vücudunuz o kadar çok “bağımlılık hormonu” salgılar. Aşkın uzun süreli olmasını da bu hormon sağlıyor. Dünyada başka hiç kimsenin yapamayacağı biçimde yüzlerce değişik şekilde “seni seviyorum” diyebilir. İkizler şapkasını nereye asarsa orası evidir. Uzun bir yalnızlık döneminde de acı gözyaşları dökebilir…
(02.12.2012 20:24)
(bakınız: yalnızlık, aliye, dünya, büyü, seni seviyorum, şimdi, yalnız, yorum, emek, şans)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
Baythe scope Offline
the scope
Bay, 59
Kahramanmaraş
Hayret duygusuna erişmek - İkizler'in hedefi budur.

İkizler algılamak ve kendisini gözlemle tıka basa doldurmak için doğmuştur. Her zaman hareket halinde bulunmalıdır. Uyanık bir akıl İkizler’in temelidir.

Merak, yerinde duramamak, bunlar İkizler’in kaynaklarıdır. Fiziksel canlılığı akılda da sürer, bu da ona bir başka kaynak sağlar: öğrenme, anlama yeteneği. Bu hızlı zihinsel faaliyetler yargı ve mantık gücüne sahip olmaya yönelik değildir. Ham algılamaya yöneliktir. Düşünmek değil, görmek önemlidir. Sadece dünyaya şahit olmak ister.

İkizler’in ana stratejisi deneyimdir. Aynı anda birden fazla hayat yaşamak onu tembellikten uzak tutar. Diğer insanların deneyimlerinden öğrenmek için dinler. Açık fikirli ve şaşırmaya gönüllüdür.

Bilgiyi toplar, bağlantılar kurar ve yayar.

İkizler’in sürecinin aşırı hızlanması onun gölgesidir. Bu süreç yüzeysellikle sonuçlanabilir. Tatsız gerçeklerle yüzyüze gelmeye zorlanırsa bilgiyi yeniden yapılandırabilir. Ayrıca fazla yayılma, dağılma, sinirlilik ve her şeyin sürekli krize dönüştüğü, anlamsız, heyecanlı ve kararsız yaşam tarzı da söz konusudur. Aşırı yorgunluk, derinlikten yoksunluk ve nihayet duygusal tükenme yaşayabilir.

Öğrenmesi gereken; durup biraz nefes almak, sırf 'akıl bilgisi' ile yetinmeden gönülden bir katılımda bulunmaktır.
(24.05.2010 20:59)
(bakınız: insan, hayat, zaman, aliye, dünya, anlam, gerçek, akıl, özlem, yaşamak)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
BayZıplayanlaha.. Offline
Zıplayanlahana
Bay, 33
Ankara
pek sevmediğim bir burc aldatanların çoğu bu burcta... (24.05.2009 01:55)
(bakınız: data, anlar, sevmediğim)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
Bayfî-yakalı Offline
fî-yakalı
x
Sitare-i idare: Utarit
Zümre: Hava
Hususiyet-i malum: Maymun iştahlılık, pintilik, dedikoduculuk, kıskançlık, kütlük, maçoluk, başkalarında görülmeyen bu burca has bir çeşit saflık
Hususiyet-i meçhul: Hacirlikten hâsıl havai hafıza
Fobi dünyası: belonefobi(iğneden korkma) , hipegiyafobi (sorumluluktan korkma) , tafefobi(diri diri gömülmekten korkma)
Hobi dünyası: laklak, sallamak, söz vermek, amuda kalkmak, armut umarken ayvaya tav olmak, altın yumurtlayan tavuğu kesmek
Münasip meslekler: Siyaset, gece bekçiliği, vaizlik, kaçakçılık, ölü yıkayıcılığı


Efenim, :)
Bu burç üyeleri yukarıda saydığım özelliklerden dolayı bir hayli çekicidirler (hemen bir burun kontrol) haklarını yememek lazım bu varlıklar çalışkandırlar. Efenim, zekidirler fekat genelde zekâlarını başları sıkışınca yalan söylemek için kullanırlar. Onca işle uğraşırlar lakin birinde olsun Allah bu biçare yaratıklara yürü ya kulum demez. Bir yerlerini kurt vatan eylemiş sankim sabit durup bir işte sebat edemezler. Bir işte dikiş tutturamamalarından mütevellit halk arasında g.tüyanıklar olarak bilinirler.

Efenim, ev arkadaşınızsa maziye dönüp bakmanız ve ne ettim de acep bu bela başıma sarıldı diye tefekkür etmeniz gerekir. Tövbe ederseniz Allahın merhameti sınırsızdır belkim sizi affeder ve musibeti başınızdan ırak eyler.

Evi kazurat götürsün aldırmaz. Ötmek için her yeri kendi çöplüğü haline getirmeye çalışır. Yattığı kalktığı belli olmaz. Gözünün çapağını silmeden başını bir an için gafletle boş bıraktığınız tostunuzun tepesine çöreklenebilir. Saçma sapan konuşup ördek suratına bir tokat akşetmeniz için yalvarabilir. Çekilmesi güçtür, çok konuşurlar ve konuştukları da genelde bir halta yaramaz. Yerli yersiz bilgiçlikler, entel olma çabaları, bir çocuğun dahi hiç yoktan karizmayı düşünüp sormayacağı sorular… Fekat her halükarda balıktan yeğdir. Bknz: b.ka nispetle tezek amberdir

Efenim, çapkın oldukları söylenir. Her kıza göz koymak sonra her kızı kendine bakıyor sanmak bu adamların birçok takıntısından sadece biridir. Sönük kızları çok rahat kafalarlar. Nadiren kafalı kızların bu mahlûkları merak edip yaklaştıkları olur akabinde ise biçarelere tekmeyi bastıklarına şahit olunur.

Dişilerine gelince dişilere laf yok. Çünkü bütün kızlar güzel. Özel. İstenirse sevilir hem sayısal hem sözel. muhahaa
Efenim soruyorsunuz bu kız evlenilecek kız mı? El-cevab: hayır. Eğlenilecek kız mı peki? El-cevab: hayır. Zira sizin en mutlu anınızda bu hatun size bakıp bakıp somurtacak niteliktedir. Efenim bu kız önce övülecek sonra dövülecek kızdır. Ertesi gün yalandan sevilecek kızdır.

Tabii kızlara tavsiyeler: İkizlerden koca olmaz. Güzelliğinizi kadir kıymet bilmez bir adam için harcamayın. Aslandan şaşmayın.
(27.01.2009 19:44)
(bakınız: gece, yalan, dünya, güzel, kızlar, soru, vatan, arkadaş, neden, bilgi)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
Baythe scope Offline
the scope
Bay, 59
Kahramanmaraş
2009 YILI AİLE, AŞK, YAŞADIĞINIZ ÇEVRENİZ VE İKİLİ İLİŞKİLERİNİZ KONULARINDA YOĞUN VE HIZLI GÜNLERİNİZ OLUR.

MESLEKİ AÇIDAN ŞANSINIZ AÇILIR. ÇOK YARATICI VE HEVESLİ OLURSUNUZ. ANCAK FAZLA HAYALLERE KAPILABİLİRSİNİZ Kİ, O ZAMAN YANILABİLİRSİNİZ. GERÇEKLERDEN KOPMADAN YETENEKLERİNİZİ KULLANMALISINIZ. BEKLENMEDİK DEĞİŞİMLER OLABİLİR.

SEVDİĞİNİZ KİŞİ CANINIZI SIKABİLİR. SEVGİ KONUSUNDA KARAMSARLIK VE ENGELLEMELER OLABİLİR. ÇOCUKLARLA İLGİLİ SORUNLARLA UĞRAŞMANIZ GEREKEBİLİR. EVLİLİK YÖNÜNDEN KRİTİK BİR YIL OLABİLİR. BU YÖNLERDEN KENDİNİZLE YÜZLEŞMENİZ, HATALARINIZI GÖRMENİZ VE HERŞEY İYİ OLSUN İSTİYORSANIZ DEĞİŞMENİZ GEREKECEKTİR.

YENİ, FARKLI KİŞİLERLE TANIŞABİLİRSİNİZ. YABANCI ÜLKELERDEN İNSANLAR ÇEŞİTLİ VESİLELERLE HAYATINIZA GİREBİLİR. SÜPRİZ VE ENTERESAN GELİŞMELER OLABİLİR.

AMAÇLARINIZI, HEDEFLERİNİZİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ. DEĞİŞİK GURUPLARA KATILABİLİR VE YENİ DENEYİMLER KAZANABİLİRSİNİZ.

UZUN YOLCULUKLAR, YURT DIŞI GEZİLERİ, HAYAL ETTİĞİNİZ BİR PLANINIZI UYGULAMA YÖNÜNDE ŞANSLI SAYILABİLECEĞİNİZ BİR YIL OLMASI MÜMKÜNDÜR.
(29.12.2008 20:35)
(bakınız: sevgi, insan, hayat, zaman, gerçek, çocuk, evlilik, soru, hayal, yara)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
BayEFSANEE_41 Offline
EFSANEE_41
x
bende ikizler burcuyum 30 mayıs 1982 ıstanbul doyumluyum ve ikizler burcu olmaktan gocunmuyorum çünkü seviyorun ben bu burcu doğru bazen ınsanların kalbini kırabılıyorum
ama napim elimde deyil ama şunu unutmayınki espiri yapmayi çok seviyorum onun için arkadaslarım beni seçiyor çoyu kışıyle küsüp tekrar barışmışımdir huyum böyle dicem deyil ikizler burcu beni bu yone itiyor kardeşlerimlede bazen kavga ettiyim olur yoktan kavga çikartabiliyorum bazen bende kendimi anlamakta zorluk çekiyorum
(21.12.2008 12:31)
(bakınız: anlam, bazen, anlamak, kardeş, barış, doğru, yorum, beni, kavga, çünkü)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
BayGece ve Rüzg.. Offline
Gece ve Rüzgar
x
Anlasilmasi cok zor bir burc.. bu dogru..
ama anlayanlar anliyor.. buda yeter sanirim.. :)

Ayrica..

Ikizler olunmaz..
ikizler dogulur.. :)
(22.06.2008 00:54)
(bakınız: yeter, buda, asil, rica, anlar)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
Sayfa: 1 2 3 4 5 7
sonraki sayfa >>

"İKİZLER BURCU" ile ilgili görüşünüzü aşağıya yazıp "Kaydet" butonuna basın.

DİKKAT: YAZDIĞINIZ YAZI EDİTÖRLERİMİZ TARAFINDAN OKUNDUKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR

Bir terime aynı gün içinde en fazla 5 adet anlam yazabilirsiniz.

  - tiklayin - Bu sayfaya link ver - tiklayin - Bu sayfayı birine gönder Bu sayfada hata var!  

(c) Antoloji.Com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Antoloji.Com'a aittir. Sitemizde yer alan şiirlerin telif hakları şairlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Yayın Hakkı Notu.
Şu anda buradasınız: İKİZLER BURCU NEDİR? ikizler burcu ne zaman?

Antoloji.com
27.09.2016 13:25:01  #.234#
  » Şiir  » Nedir  » Gruplar  » İletişim
 Antoloji.Com   » Hakkında   » Künye   » Yardım   » İnsan Kaynakları   » İletişim
[Hata Bildir]