Antoloji.com Şiir Nedir Üyeler c Gruplar c Mesajlarım
 
 
Nedir.Antoloji.Com
Arayın :
 
Yeni Terim Ekle

Nedir Ana Sayfası
Son 24 Saat
Yazdıklarım
Serbest Kürsü
  Kişiler
 Genel
 Yaşam
 Edebiyat
 Güncel
 Toplum
 Bilim
 Din
 Müzik
 Tarih
 TV Dizileri
 Atasözleri
 Deyimler
 Filmler
Futbol Takımları
Köyler
İLLUMİNATİ İLLUMİNATİ terimi Michelle
tarafından 9.3.2004 tarihinde eklendi
İLLUMİNATİ sizce ne demek,
İLLUMİNATİ size neyi çağrıştırıyor?
"İLLUMİNATİ" ile ilgili görüşünüzü aşağıya yazıp "Kaydet" butonuna basın.

Sayfa: 1 2 3 4
sonraki sayfa >>
BayHüseyin Sürü.. Offline
Hüseyin Sürücü 2
Bay, 23
Aydın
1 person liked.
2 person did not like.
buradaki yazılanlar yalan yanlıs
gerçek illumunati toplulukların birleşmiş adıdır
(30.5.2014 17:43)
(bakınız: yalan, gerçek, yazı, adak, anlar, lulu, anlı, illumunati)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
Baymermekin Offline
mermekin
Bay, 59
Amy Winehouse, Michael Jackson ve Bob Marley neden öldü sanıyorsunuz? İlluminati'ye karşı çıkanlar öldürülüyor! Şimdi sıra Eminem'de. (7.9.2011 17:35)
(bakınız: şimdi, neden, michael jackson, eminem, bob marley, inat, mina, house, amy winehouse, sunu)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
BayTimuçin Kara.. Offline
Timuçin Karagöz
x
öğrenmek için üye oldum dark majestyi okumuştm araştırmak istedim.kısacası gizli mason kardeşliği anladığım kadarıyla. (10.1.2011 21:46)
(bakınız: kardeş, mason, öğrenmek, kısaca, için, kadar, jest, ırmak, kısa, kada)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
Bayanhabbeytak Offline
habbeytak
Bayan, 45
Hatay
dine ve din adamlarına karşı savaş açan bilim adamlarından oluşan bir birliktir aslında.. 100 yıllara dayanır. galileo zamanında ortaya çıkmış gizlice yayılmış gelişmiş.......bir dönem mason guruplara sığınan ancak onları da kendi yönetimleri altına alarak onlardan faydalanarak daha çok gelişen illuminatililer masonlardan ayrıldıktan sonra yeniden kendi kabuklarına çekilip . dünyanın her yerinde en üst düzeylere yerleşmiş.... liderlerle dünyanın düzenini ele geçirmişler....... bilimin inançla çatışmasından ortaya çıkan bu birlik intikamla güçlenmiş bir gün tüm açıklığıyla, sakalanmadan ortaya çıkacağını ve yer yüzünün en görkemlisi olduklarını ispatlayacaklarını iddia etmişler....
mali konuda neredeyse dünyanın büyük bir bölümüne sahip oldukları söylenen birliğin bu iddialarında, hiçte azımsanmayacak bir doğruluk payı olduğunu gözardı etmemek gerekir
(21.7.2007 10:45)
(bakınız: ölüm, zaman, dünya, büyü, savaş, arda, mason, adam, bilim, doğru)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
Baymrtdmr_53 Offline
mrtdmr_53
x
bazı beyinsizler tarikat diyor bu orgute. ya arkadaslar birsey bilmiyosunuz susun. dünyada 1- illuminati var. amerikanlar ve yahudiler birligi. amacları tek bir devlet kurmak kendileride basa gecmek. 2. hancer birligi. bu orgutte almanların birligi bunların hedefide aynı ama bunlar daha gucsuz. illuminati dünyayı yonetiyor. aklınıza gelmeyecek kadar seyler yapıyolar turkiyeyi karıstırıyorlar daha neler neler. ama burda bunları bir yazmaya baslasam en az 100- 150 sayfa surer. bunların amacı butun dev. yıkmak muslumanları tamamen yok etmek. daha gecen illuminati bası öldü. adamın serveti 30 trilyon dolar bunlar 13 kisi grup tabi arkadada yandasları. bunların 12 si islevsel kisiler. bir kiside akıl hocaları. ayrıca eintein de bunlara calısmısıtr. (30.6.2007 03:11)
(bakınız: gece, dünya, akıl, devlet, yahudi, amerika, adam, tarikat, lara, tamam)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
Baykimediyorumb.. Offline
kimediyorumbenkime
Bay, 38
dunyayi dolayısıyla bizi siyonizm dogrultusunda mesihin gelisini hizlandirmak amaciyla yoneten 13 ailenin cekirdegini olusturdugu bir orgut/tarikat..tavsiye ederim okuyun:seref mercan-(yeryuzunun efendileri) ORGUTLER VE TARİKATLAR (30.5.2007 20:38)
(bakınız: tarikat, mesih, lenin, aile, siyonizm, tavsiye, efendi, kuyu, uzun, olay)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
Bayeyupo Offline
eyupo
x
ılluminati= aydınlanma yolu ünlü matematikçi ve fizikçi Galileo Galile tarafından kiliseye karşı kurulmuş gizli bir örgüttür. kurulduğu ılk zamanlarda gizliliğini koruyamamış ve kılıse tarafından bırçok bılım adamı oldurulmuş ve orgut dağılmak zorunda kalmıştır. aha sonra galileo hapse atılmış bılım adamları avrupa dan kaçmıştır örgütün tekrar toplanması sağlanmıştır ama bu sefer daha dıkkatlı davranılarak örgüt gizli ve anlamlı şifreler kullanmıştır. toplanacakları yerı gizli işaretlerle kılısenın bulunduğu yerlere yerleştirmişlerdir. böylece hem kiliseden korunmuşlar hemde üyeleri sınava tabı tutmuşlardır toplantı yerını bulacak kadar zekı olan bılım adamları tarafından orgut gıttıkçe daha da büyümüştür. gizli şifreler kiliselere hem din adamı olan hem de bilime hizmet veren ünlü heykeltraş raphael bernini tarafından roma dakı belli başlı kılıselere (-seçilen kiliselerin yerlerı nokta halınde bırleştırılıp araları çızıldığınde ortaya haç çıkıyor-) özenle yerleştırılmıştır. örgüt gittikçe büyümüş ve sonunda masonların içlerıne kadar sızmıştır. masonları kendılerıne araç olarak kullanmışlar ve dunya pıyasasını ele geçirmişlerdir. ılluminati aydınlanmış yol anlamında kullanılmıştır. ters sımetrı özelliği olan sımgeler kullanmışlardır. bılımın dort temel unsurunu kullanmışlardır. toprak hava ateş ve su. altı farklı ve sımetrık dıagrammaları vardır. daha fazla bılgı isteyenler benımle mesajlaşabılır. (24.9.2006 14:50)
(bakınız: çile, zaman, büyü, anlam, araf, ılluminati, arda, matematik, mason, adam)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
Bayprettydaisy Offline
prettydaisy
x
melekler ve şeytanlar adlı kitapta sıkça bahsedilen çok eski bi kardeşlik örgütü...
gerçekten gizem dolu :))))))
(2.9.2006 08:47)
(bakınız: gerçek, şeytan, kitap, kardeş, melek, gizem, kardeşlik)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
Bayzytrec Offline
zytrec
Bay, 29
İstanbul
İlluminati şu ana kadar bi çok film ve romana malzeme oldu. Bu gizli ve şeytani kardeşliği yakından tanımak istiyorsanız Texe Mars'ın 'İlluminati' adlı kitabını öneririm. Hatırı sayılır bir bilim adamıdır kendisi. Kitabı yazdıktan kısa bi süre sonra da ölmüş. Bunu ilk duyduğumda pek inanmamıştım ama adam hakkaten heriflerinipini pazara döküyo. Ele geçirdikleri kuruluşlar bir bir yazmış... Bu konuyla ilgilenenlerin okuması gereken bi kitap...... (24.8.2006 04:52)
(bakınız: şeytan, kitap, kardeş, adam, bilim, ilim, sonra, zara, sayı, inat)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
Bayarpharazon Offline
arpharazon
Bay, 35
İstanbul
bence bilim adamlarının hepsi gönüllü olsada olmasada bu kardeşliğe üye.çünkü illuminati bilim adamlarının oluşturduğu bir kardeşlik. Melekler ve Şeytanları okuyanlar bu bilim adamları arasında gelile,bernini,rafael vb. olduğunu hatırlayacaktır (11.8.2006 19:27)
(bakınız: şeytan, gönül, kardeş, adam, bilim, ilim, melek, bence, bilim adamları, hepsi)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
Sayfa: 1 2 3 4
sonraki sayfa >>

"İLLUMİNATİ" ile ilgili görüşünüzü aşağıya yazıp "Kaydet" butonuna basın.

DİKKAT: YAZDIĞINIZ YAZI EDİTÖRLERİMİZ TARAFINDAN OKUNDUKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR

Bir terime aynı gün içinde en fazla 5 adet anlam yazabilirsiniz.

  - tiklayin - Bu sayfaya link ver - tiklayin - Bu sayfayı birine gönder Bu sayfada hata var!  

(c) Antoloji.Com, 2017. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Antoloji.Com'a aittir. Sitemizde yer alan şiirlerin telif hakları şairlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Yayın Hakkı Notu.
Şu anda buradasınız: İLLUMİNATİ NEDİR? illuminati ne zaman?

Antoloji.com
19.2.2017 21:41:10  #4.33#
  » Şiir  » Nedir  » Gruplar  » İletişim
 Antoloji.Com   » Hakkında   » Künye   » Yardım   » İnsan Kaynakları   » İletişim
[Hata Bildir]