Antoloji.com Şiir Nedir Üyeler c Gruplar c Mesajlarım
 
 
Nedir.Antoloji.Com
Arayın :
 
Yeni Terim Ekle

Nedir Ana Sayfası
Son 24 Saat
Yazdıklarım
Serbest Kürsü
  Kişiler
 Genel
 Yaşam
 Edebiyat
 Güncel
 Toplum
 Bilim
 Din
 Müzik
 Tarih
 Cinsel
 TV Dizileri
 Atasözleri
 Deyimler
 Filmler
Futbol Takımları
Köyler
İSPAT İSPAT terimi leyl...
tarafından 26.05.2006 tarihinde eklendi
İSPAT sizce ne demek,
İSPAT size neyi çağrıştırıyor?
"İSPAT" ile ilgili görüşünüzü aşağıya yazıp "Kaydet" butonuna basın.

Sayfa: 1 2
sonraki sayfa >>
Baythe scope Offline
the scope
Bay, 59
Kahramanmaraş
0 person liked.
0 person did not like.
ya yaşadığımızı ispat etmek için, veya aklımız sıra, yaşamaya/yaşatmaya değer niteliklerin sahibi olduğumuz için konuşuruz... (07.04.2010 06:47)
(bakınız: yaşam, değer, eğer, maya, için, nitelik)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
BayFizanlı Neci.. Offline
Fizanlı Necip Fîyakalı
x
efenim ziyadesiylen akılyaratılmış mahluklar olan erkeklerin;
1-kot giymek
2-göbeği açık gezmek...(profilden ilham ilen) açıkta olan yahud da ortaya çıkan yerlere gözümüz kayabilir.fekat mevzubahis hatunun zekasına aklına pek dikkat edilmez zati sizin de bildiğiniz üzre dikkatimiz de oraya çekilmez.efenim modern dünyada artı vasıflar allanır pullanır,eksi vasıflar silinir, kapatılır.efenim müsadeniz ilen bir magandadan alıntı yapacağızdır inşallhulalem'ben çarpık bacaklı bir kız görmedim'yahud da 'ben sarkık göğüslü kız görmedim'efenim bunun sebeb-i hikmeti elbette çarpık bacaklı,ufak ya da sarkık göğüslü hatunlar olmadığı değil idir herhalde dimi?
hatunlara ihtar ilen...
(ayrıyetten sana sardım altı kot aklı kıt hatun...çok geç ulen...)
(09.02.2010 23:01)
(bakınız: dünya, deniz, akıl, erkek, yara, zeka, lale, lara, sade, alem)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
BayanBoyasiz Kus Offline
Boyasiz Kus
Bayan
İstanbul
Anam bunun ar damarını kim çatlatmış.kız ben o kadar gencim güzelim dedim bi koca bulamadım, kimsenin dikkatini çekemedim gıı:p
Kasımpaşa sokağına çık bak sen gibim abe ne kaa güzelim diye eli belinde ne gacılar var:P

Kız eğer dikkat çekmek istiyosan zekagüzelleştir akıllım bak baaa bakkk ben artık rus edebiyatı okuyorum batı edebiyatı okuyom:P

gençliğimi güzelliğimi kültürlen pekiştiriyom:P

......................................
(04.02.2010 23:27)
(bakınız: güzel, akıl, edebiyat, ............................, yorum, zeka, artık, gibi, seni, eğer)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
BayanBoyasiz Kus Offline
Boyasiz Kus
Bayan
İstanbul
ne oluyoo burda.işte geldim burdayım uzun zaman olduydu firar edeli.neler kaçırdım gı.kim nerede kimlen neler yapmış.
bu güzelimde gencim diyen limon kızsceğimizi niye eli belinde şoparlar gibim yırtiniyi.
bana rapor verilsin yokluğumda kim kimin tavuğuna kış demiş kimin horozu kimin tavuğunu gagalamış söylemiş.tüm dedikoduları istiyom:p
(04.02.2010 23:18)
(bakınız: zaman, güzel, deli, dedikodu, gibi, söyle, limon, aman, firar, işte)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
BayLimoni Döndü Offline
Limoni Döndü
x
İspat ('a çalışmak) denilan kavram yaş kavramının ısrarla kızıştığı bir dönemde yaşını senelerdir aynı göstermektir...

Örnek verelim; kendisi X (o zaman öyle diyordu ama muamma) yaşında olan bayan(teyze?) ben o vakitler kendisinden 10 yaş küçük iken o yaştaysa, aradan 4 sene geçmesine rağmen aynı hanım(!) teyzeyle aramızdaki yaş farkı nasıl '6' ya iner?
Anlayan beri gelsin... :)
Akıl yaşta değil baştadır demiş atalarımız.
İşte sana bendeniz limoniden nasihat: 'Lütfen yaşlarımızı kompleks haline getirmeyelim. Yalancının mumu yatsıya kadardır. Er geç gerçek ortaya çıkacaktır.'
Kompleksli ve asabi olmayalım efendiler. ;)
Smiley smiley leylim leeey!
(04.02.2010 14:33)
(bakınız: zaman, yalan, deniz, gerçek, akıl, esin, nasihat, alışmak, lütfen, yalancı)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
Baycubar Offline
cubar
x
sayıların tenasübü.
d.c.
(28.11.2008 07:34)
(bakınız: sayı, sayılar)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
Bayyalanımvarsa.. Offline
yalanımvarsaneoluyum
Bay
Danıştay saldırganının babası kin kustu
Danıştay saldırganı Alparslan Aslan’ın Milli Eğitim müfettişi babası İdris Aslan ilk duruşmadaki tavrını sürdürdü.

Danıştay'a yaptığı saldırı sonucu 1 Danıştay üyesinin ölümüne ve 4 Hakim'in yaralanmasına sebep olan Alpaslan Aslan'ın bugünkü duruşması öncesi Baba Aslan, yine konuştu. İdris Aslan, gazetecilerin Milli Eğitim Bakanlığı'nın yaptığı idari soruşturma sonrası kınama cezası almasıyla ilgili değerlendirilmesinin sorulması üzerine, kınama cezasının Elazığ'dan Ankara'ya izinsiz gelmesiyle ilgili olduğunu söyledi.
Aslan, birinci duruşma öncesi dile getirdiği sözlerin Cumhuriyet Gazetesi'ne yönelik olduğunu tekrarlarken sözlerini şöyle sürdürdü 'Kral çıplak. Kralın çıplak denilmesi mi suç, Kralın çıplak gezdiğini söylemek mi suç. Milletin değerlerine hakaret eden bir kesim var. Milletin değerlerine saygılı olsunlar. Milleti millet yapan değerler vardır. Başörtüsü bir değerdir. Başörtüsünün bir değer olmadığını iddia eden mankurtlar varsa Çanakkale şehitlerine sorsunlar, Sütçü İmam'a sorsunlar. Buna da inanmıyorlarsa millete sorabilirler' dedi.

CUMHURİYET GAZETESİ'NE DAVA AÇACAĞIM

İdris Aslan, 'Bu millet için ben oğlumu feda ettim. Pırıl pırıl bir genci feda ettim. Bu milletin değerleri için, geleceği için, devlet için' diye konuştu. Oğlunun bu şekilde yetiştirdiğini söyleyen İdris Aslan, 'Cumhuriyetin yaptığı yanlış. Cumhuriyet Gazetesi oğlumu tahrik etti. Domuza başörtüsü takmak ne kadar ahlaki bir tutum. Haklarında dava açacağım' dedi.

SAVCI İFADESİNİ ALDI

İlk duruşmada dile getirdiği sözleri nedeniyle hakkında Cumhuriyet Savcılığınca soruşturma açılan İdris Aslan, gazetecilere yaptığı açıklamalardan sonra Basın Savcısı'na ifade verdi.
Arslan, ilk duruşma öncesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, 'Bu ülkede İslam düşmanları var, Kuran düşmanları var, millet düşmanları var. Milletin değerlerine saygılı olun. Saygılı olmayana, milletin değerlerine hakaret edene bu millet gereken dersi verir' demişti


Yetermi etom!
(03.11.2006 22:50)
(bakınız: ölüm, baba, başörtüsü, bugün, cumhuriyet, ceza, ankara, ahlak, çanakkale şehitleri, soru)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
Bayyalanımvarsa.. Offline
yalanımvarsaneoluyum
Bay
Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nca, Cumhuriyet gazetesinin televizyonlarda da yayımlanan 'Tehlikenin Farkında mısınız? ' başlıklı reklamı incelemeye alındı.
Bakanlığın incelemeye gerekçe olarak, 'Tehlike kelimesi ile İslam dini ya da bu dinin çeşitli argümanlarının ima edilmekte olduğu, bu durumun İslami değer yargılarına önem veren toplum kesimi tarafından farklı algılanabileceği' iddiasıyla yapılan başvuruları göstermesi dikkat çekti.
Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü'nün 22 Mayıs 2006 tarihli resmi yazısına göre gazetenin 'Tehlikenin Farkında mısınız? ' başlıklı reklamı bakanlığa yapılan başvurular üzerine Reklam Kurulu'nca incelemeye alındı. Bakanlık, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'un 4822 sayılı Kanun ile değişik 16. maddesi ile Ticari Reklam ve İlanlara İlişkin İlkeler ve Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelik hükümleri çerçevesinde incelemenin halen sürdürüldüğünü bildirdi. Bakanlığın yazısında, incelemeye gerekçe olarak gösterilen başvurulardaki iddialara da yer verildi. 'Çeşitli televizyon kanallarında yayımlanan, 'Tehlikenin Farkında mısınız? ' başlıklı reklamlarda vurgulanmak istenen esas noktanın, Cumhuriyet gazetesinin içinde bulunduğu maddi sıkıntı mı yoksa rejim mi olduğunun izleyiciye bırakılmış olduğu ve bu temanın tahrik edici bir şekilde işlendiği' iddiasına atıfta bulunulan bakanlık yazısında, bir diğer iddiaya da şöyle yer verildi:
'Yine aynı reklamda açıkça belirtilmeyen 'tehlike' kelimesi ile İslam dini ya da bu dinin çeşitli argümanlarının ima edilmekte olduğu, bu durumun İslami değer yargılarına önem veren toplum kesimi tarafından farklı algılanabileceği nedeniyle, bu içeriği haiz bir reklamın da anayasanın 24. maddesinde yer alan 'Herkes vicdan, dini inanç ve kanaat hürriyetine sahiptir... dini inanç ve kanaatlerinden dolayı kimse kınanamaz ve suçlanamaz' ifadelerine aykırılık teşkil edeceği iddiası yer almakta olup...'
Yazıda her iki iddiaya yer veren bakanlık, Ticari Reklam ve İlanlara İlişkin İlkeler ve Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelik'in 'Temel İlkeler' başlıklı 5. maddesine atıfta bulundu. İncelemenin, söz konusu maddenin (i) bendinin, 'Reklamlar, kamu düzenini bozucu nitelikte olamaz; şiddet hareketlerine yol açıcı, göz yumucu, özendirici veya destekleyici unsurlar içeremez, yasadışı veya kınanacak davranışları cesaretlendiremez' hükmü ile (j) bendinin, 'Reklamlar, dil, din, ırk, mezhep, felsefi düşünce ve cinsiyete dayalı ayrımcılık üzerine kurulamaz, ayrımcılığı destekleyemez, kötüleme içeremez, istismar edemez' hükmü çeçevesinde değerlendirildiğini bildiren bakanlık, gazete yetkililerinden reklamla ilgili yazılı görüş istedi.

Dahada Devamı Gelecek!
(03.11.2006 22:47)
(bakınız: namaz, cumhuriyet, akıl, rejim, araf, cumhuriyet gazetesi, tarih, islam, neden, arda)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
Bayyalanımvarsa.. Offline
yalanımvarsaneoluyum
Bay
Cumhuriyet gazetesi aleni din düşmanlığı yapıyor

Cumhuriyet Gazetesi yıllardır dine karşı sistemli bir karalama ve aşağılama kampanyası yürütmektedir. Cumhuriyet Gazetesinin son marifeti, İnternet sitesinin girişindeki reklâmdır.
İslam dinini aşağıladığı, hakaret ettiği için daha önce Türkiye'de yargı kararı ile yasaklanan 'Erdoğan Aydın'ın İslamiyet Gerçeği' kitap serisi için, AİHM tarafından düşünce özgürlüğü çerçevesinde yayınlanabilir kararı çıkmış.
AİHM'ın bu kararı karşısında Cumhuriyet Gazetesi adeta bayram yaptı.
Cumhuriyet Gazetesinde ki din düşmanlığı bitmez tükenmez bir kın misali devam edip durmaktadır. Cumhuriyet Gazetesi her fırsatta din düşmanlığı yapması kendisine ilke edinmiş bir gazete olduğu için, kadroları da o yönde çalışma yapmaktadır.
Sanatçılık(!) adı altında karikatür çizen zavallı, her çizdiği karikatürde İslam dinine hakaret etmeyi kendisine meslek edinmiş. Son yaptığı karikatürde de başörtülü kadınları aşağılamak ve hakaret etmek için, başörtülü hayvan karikatürü çizmiş.
Gazete çalışanları bunları yaparken gazetenin tepesinde oturan zat, Cumhuriyet Gazetesi imtiyaz sahibi üç aydır ayrı bir telden çalıyor.
'Ülkemiz büyük tehlike ile karşı karşıyadır. Bu tehlikenin ortadan kalkması için Demirel'in iş başına gelmesi gerekiyor. Ülkemiz büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalacak.'
Cumhuriyet gazetesi bunlarla kalmadı Mayıs ayı içerisinde basın yayın organlarına verdiği reklâmlarda 'Tehlikenin Farkında mısınız? ' diyor.
Tehlikeden maksat İslamiyet'ten başkası değildir.
Devamı Gelecek!
(03.11.2006 22:44)
(bakınız: kadın, türk, büyü, cumhuriyet, kitap, kadınlar, türkiye, araf, cumhuriyet gazetesi, islam)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
Baysufaya* Offline
sufaya*
Bay, 34
Ankara
cemo
senin sadece yazdıkların var
ben senin varlığına inanmıyorum.
sen yoksun!
hurafesin..
(28.10.2006 21:10)
(bakınız: esin, yorum, yoksun, sade, seni, sadece, hurafe, varlığın)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
Sayfa: 1 2
sonraki sayfa >>

"İSPAT" ile ilgili görüşünüzü aşağıya yazıp "Kaydet" butonuna basın.

DİKKAT: YAZDIĞINIZ YAZI EDİTÖRLERİMİZ TARAFINDAN OKUNDUKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR

Bir terime aynı gün içinde en fazla 5 adet anlam yazabilirsiniz.

  - tiklayin - Bu sayfaya link ver - tiklayin - Bu sayfayı birine gönder Bu sayfada hata var!  

(c) Antoloji.Com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Antoloji.Com'a aittir. Sitemizde yer alan şiirlerin telif hakları şairlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Yayın Hakkı Notu.
Şu anda buradasınız: İSPAT NEDİR? ispat ne zaman?

Antoloji.com
24.05.2016 14:29:53  #.234#
  » Şiir  » Nedir  » Gruplar  » İletişim
 Antoloji.Com   » Hakkında   » Künye   » Yardım   » İnsan Kaynakları   » İletişim
[Hata Bildir]