Antoloji.com Şiir Nedir Üyeler c Gruplar c Mesajlarım
 
 
Nedir.Antoloji.Com
Arayın :
 
Yeni Terim Ekle

Nedir Ana Sayfası
Son 24 Saat
Yazdıklarım
Serbest Kürsü
  Kişiler
 Genel
 Yaşam
 Edebiyat
 Güncel
 Toplum
 Bilim
 Din
 Müzik
 Tarih
 TV Dizileri
 Atasözleri
 Deyimler
 Filmler
Futbol Takımları
Köyler
MEHDİ MEHDİ terimi AYÖ
tarafından 29.9.2003 tarihinde eklendi
MEHDİ sizce ne demek,
MEHDİ size neyi çağrıştırıyor?
"MEHDİ" ile ilgili görüşünüzü aşağıya yazıp "Kaydet" butonuna basın.

Sayfa: 1 2 3 4 5 8
sonraki sayfa >>
BayMehdi dabbet.. Offline
Mehdi dabbetül-arz 19
x
0 person liked.
0 person did not like.
MEHDİ GÜNDEMİ:
'LA MESİH İLLA MEHDİ? '
((...15 MAYIS 2015 CUMA BAŞDEDE AYHAN AYTAÇ YAZAREFENDİ...))
...İBN-İ HALDUN ORTAYA ATTI İLK KEZ BU KONUYU TARİHTE TARİH FİLOZOFLUĞU İLE.'MEHDİ İSA MESİHTİR? ' DİYE.VE BUNA BİNAEN MİRZA GULAM AHMET KADIYANİDE REFERANS KABUL EDİP KENDİSİNİ 'İBN-İ MERYEM' İLAN ETTİ VE İBN-İ FATIMA OLAN MEHDİLİĞİ İNKAR İLE KABUL ETTİ.BİZİM ADNAN OKTAR İSE EN AZINDAN İBN-İ FATIMA OLAN MEHDİYİ KABUL ETTİ İSEDE YİNEDE GULAM AHMET GİBİ ODA KILIÇSIZ MEHDİ İNANCINDA BİRLEŞTİ.VE ARTI ŞU VARDIR.A9TV DE ALEVİ Şİİ SÜNNİ KARDEŞLİĞİNDEN YANADIR KUDÜSTV DE AMA FARKLARI ODUR Kİ:KUDÜSTV ANTİ-SİYONİST VE ANTİ-EVANJELİK İKEN A9 EKİBİ VE ADNAN HOCA ANTİ-SİYONİSTLİĞİ KABUL ETMEZLER HER NE HİKMET İLE GARGAT AĞACI OLMUŞLARDIR.BİZ KONUMUZA TEKRAR DÖNERSEK ASLINDA İMAM-I RABBANİNİN HABER VERDİĞİNE GÖRE 'BEN ÖYLE GÖRDÜM Kİ:MESİHİN BİR AYAĞI ALİNİN BİR AYAĞIDA MEHDİNİN BAŞI ÜZERİNDEYDİ_? ' HZ.MUHAMMEDİN BİR AYAĞI EBU BEKİRİN BİR AYAĞI ÖMERİN BAŞI ÜSTÜNDE İSE AHİRZAMANIN EVVELİNDE AHİRİN AHİRİ OLAN AHİRZAMANDA İSE İSA PEYGAMBER 12 İMAMLARI ADETA 12 HAVARİ İÇİN TAHTLAR EDİNMİŞTİR.VE ZEBEDİNİNOĞULLARINA ÇIKIŞMASI VE SAĞINDA VE SOLUNDAKİ YERLERİN SAHİBİ VARDIR DEMESİNİN SIRRI HİKMETİ ODUR Kİ O İKİ YERİN SAHİPLERİ 12 İMAMLARIN EVVELİ ALİ İLE AHİRİ OLAN MEHDİ SAHİB-İ ZAMANDIR.HZ.İSA BİR EKMEK MİSALİ 12 DİLİMLİ HALİ İLE 12 İMAMLARIN HEPSİ İSA ALEYHİSSELAMDIR.MEHDİNİN MESİHİN ÖNÜNDE İMAM OLMASINA GELİNCE HZ.FATIMANIN HZ.MERYEMDEN ÜSTÜN OLMASINDANDIR.CENNETİN DÖRT KUTSAL ANASININ BAŞINI FATIMA ÇEKER SONRA HATİCE SONRA MERYEM SONRA ASİYE GELİR.İŞTE FATIMAOĞLU MEHDİ BU FAZİLETTEN ÖTÜRÜ İSA MESİHTEN ÜSTÜNDÜR.HZ.RESUL (SAAV) DEDİ:'MÜJDE SANA EY FATIMA AHİRZAMANDA GELECEK OLAN MEHDİ SENDENDİR? ' BUNA GÖRE MİRZA GULAM AHMET KADIYANİ YANILMIŞTIR...?
(16.5.2015 12:33)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
BayanDelirdim Ama.. Offline
Delirdim Ama Bisor Niye Delirdim
Bayan, 97
karagül de kötü adam kendal'la 3. karısibel'in oğlu...çok datlı bi yavrii maşallah...allah reytingini açık etsin mi desem ne desem şindik bilemedim... (23.4.2015 11:20)
(bakınız: adam, kötü, kara, sibel, karı, bile, maşallah, maşa, reyting, arıs)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
BayMehdi dabbet.. Offline
Mehdi dabbetül-arz 19
x
MEHDİ GÜNDEMİ:
'MEHDİ RESUL SIRR-I RESULULLAHTIR? 1? '
((...22 NİSAN 2015 ÇARŞAMBA BAŞDEDE AYHANAYTAÇ YAZAREFENDİ...))
...SUUDİ ARABİSTANDA MEKKE VE MEDİNEDE MEHDİ VE EHLİBEYT KİTAPLARININ SATILMASI YASAKMIŞ.BU BANA ŞUNU HATIRLATIYOR...? PİR SULTAN OSMANLININ YIKILACAĞINI MEHDİNİN İSTANBULU TESLİM ALACAĞINI HABER VERDİĞİ İÇİN PİR SULTAN ŞİİRLERİ YASAKLANDI HATTA KANUNİNİN EMRİ VE AZİZ MAHMUT HÜDAİNİN FETVASI İLE PİR SULTAN ASILMIŞTIR.SUÇU MEHDİ PROPAGANDASI VE İRAN ŞAHINI ÖVMES...? İMAM-I RABBANİ SILA HAZRETLERİDE MEKTUBAT-I ŞERİFİNDE 255.MEKTUPTA MEHDİNİN BİR HÜKÜMET KURACAĞINI MEDİNEDEKİ ALİMİ BİDATİ YÜZÜNDEN ÖLDÜRECEKTİR.BUNA GÖRE SUUDİ ARABİSTAN MEKKE VE MEDİNEYİ MEHDİ VE EHLİBEYT VE 12 İMAM KİTAPLARINDAN KORUMAYA ÇALIŞIYOR.İMAM CAFER-İ SADIKTA 'BİZİM ARAPLAR İLE KESMEKTEN BAŞKA Bİ İŞİMİZ KALMAMIŞTIR KAİMMEHDİ GELDİMİ 8 AY ORTADOĞUDA KILIÇ SALLIYACAK VE 1500 KUREYŞLİ ALİMİ ÖLDÜRECEKTİR? ' SÖZLERİ DE SUUDİ KRALLARI PEK KORKUTMAKTADIR.ZATEN BU KORKU DEĞİLMİDİR 12 İMAMLARIDA KATLETTİREN ZEHİRLETEN KORKUNUN ECELE NE FAİDESİ VARKİ.MUAVİYE ALİDEN DEĞİL MEHDİDEN KORKMUŞTUR.YEZİTTE HÜSEYİNDEN DEĞİL KAİMMEHDİDEN KORKMUŞTU.KEZA YAVUZ DA ŞAH İSMAİLDEN DEĞİL MEHDİDEN KORKMUŞTU.HIZIR PAŞADA PİRSULTANDAN DEĞİL KAİMMEHDİDEN KORKMUŞTU.ALEVİLER ATATÜRKE KADAR 1000 YIL DA 300 MEHDİ KIYAMI İLE MEHDİYETE İMAN EDERKEN ŞİMDİ TAM MEHDİ ZAMANINDA MEHDİDEN VE ALLAHTAN KOPMUŞ DURUMDADIRLAR....?
...MEHDİ RESUL SIRR-I RESULULLAHTIR?
...O ALEMLERİN SERVERİ CÜMLE MAHLUKATIN YARATILIŞ SEBEBİ MÜMİNLERİN NURU O HABİBULLAH O MİRACDA HİÇ GÖZÜNÜ RABBİNDEN AYIRMAMIŞ GÖKTE AHMED-İ MAHMUT YERDE MUHAMMED-İ MUSTAFA OLAN NEBİY-İ AZAM RESUL-Ü EKBER BİRGÜN FATIMAYA DEDİ:
....EY FATIMA SEN BENİM KIZIMSIN AMA AYNI ZAMANDA SEN BENİM ANNEM OLACAKSIN? NASIL MI? BEN RİSALET VE NÜBÜVVETTE HATMEDİCİ OLDUĞUM GİBİ İMAMMET VE VELAYETTEDE HATMEDİCİYİM.ALİNİN VE SENİN NESLİNDEN BEN BİR KEZ DAHA GELECEĞİM EY FATIMA SANA MÜJDEKİ O MEHDİ SENDENDİR O MEHDİ RESUL BENİM EY FATIMA.BU SIRRI SAKIN KİMSELERE SÖYLEME ALİDEN BAŞKA Kİ ODA ZAMANI GELİNCE HASAN İLE HÜSEYİNE SÖYLER.HASANEYNDE ZEYNELE BAKIRA CAFERE SÖYLER.MUSA RIZA TAKİ NAKİ ASKERİYE KADAR BU SIR YÜZÜNDEN İMAMLAR ÖLDÜRÜLÜR.AMA 12.İMAM MUHAMMED MEHDİ GAYBETE ÇEKİLİR TIPKI MERYEM OĞLU İSANIN GÖĞE ÇEKİLMESİ GİBİ ODA MAĞRADA SIR OLUR ASHAB-I KEHF GİBİ VE HIZIR GİBİ...?
...AY ALİ BEN SENİN NESLİNDEN Bİ KERE DAHA GELECEĞİM DEDİ RESUL İLMİN KAPISINA FATİH-İ HAYBERE HAYDAR-I KERRARA KAATİL-İ KÜFFARA Kİ MUSA PEYGAMBER AL-İ MUHAMMEDDEN OLMAK İSTEDİDE ALLAH KABULETMEDİ 12 PEYGAMBER BUNU İSTEDİ AMA ALLAH MERYEM OĞLUNUNKİNİ ANCAK ÜMMETTEN OLMASINA İZİN VERDİ Kİ İMAM MEHDİ RESUL BENİM İSA BENİM ÖNÜME GEÇEMEZDİ ÇÜNKİ...?
...ALEVİLER CEMDE AYİN-İ CEMDE ÜÇ BACI RİTÜELİNDE SON SÖZDE '...ZUHURA GELECEK MEHDİ SAHİB-İ ZAMAN? ' DENDİĞİ VAKİT ANALAR VE BACILAR HEMEN AYAĞA KALKARLAR LİSAN-I HAL İLE DERLERKİ:
....O MEHDİYİ BİZ DOĞURACAĞIZ BİZ FATIMANIN KIZLARIYIZ BİZ MEHDİYİ MÜJDELERİZ MEHDİ BİZDENDİR MEHDİ BİZDENDİR MEHDİ BİZDENDİR? ? ?
...EZAN MUHAMMED İÇİN KAAMET MEHDİ İÇİNDİR.CAMİDE İMAM KAPIDAN GİRERKEN CEMAATTE KIYAM DER VE LİSAN-I HAL İLE DERKİ:
....EY CEMAAT AYAĞA KALK MEHDİ RESUL GELDİ İMAM GELDİ O İMAM Kİ DÖRT CİHETTEN CİN VE İNSAN ŞEYTANLARI ONA YAKLAŞAMAZ.İMAM KONUŞAN KURANDIR BATIL KURANA VE EHLİBEYTE YAKLAŞAMAZ DÖRT CİHETTEN Kİ SIRATEL MÜSTAKİM 12 İMAMDIR MEHDİ RESUL SIRR-I RESULULLAHTIR? ? ?
....FURKAN 30 DA RESUL DERKİ:'BENİM ÜMMETİM KURANI TERKEDİLMİŞ VE DIŞLANMIŞ ŞEKİLDE TUTMUŞTUR? ' İŞTE MEHDİ RESUL BUNU DER O SIRR-I RESULULLAHTIR ÇÜNKİ.
...KAİMMEHDİ GELİNCEYE KADAR BİR EHLİBEYTTEFSİRİ KİTAB-I FATIMA VARDIR BİZZAT EHLİBEYT TARAFINDAN YAZILDI 6 AYDA AMA EBU BEKİR VE ÖMER O KİTABA PEK ÖNEM VERMEDİDE KAİMMEHDİYİ BEKLER O KİTAPKİ ŞİMDİ HİNDİSTANDA BİR SEYYİD EVİNDE SAKLIDIR...?
...İŞTE YALANCI MEHDİLER YALANCI MESİHLER BİR BİR ORTAYA ÇIKMAKTADIR.İŞTE DÖRT KUTSAL KİTAPTA HABER VERİLENLER OLUYOR BİR BİR.İŞTE HER ÜMMET 70 KÜSÜSR FIRKAYA DAĞILDI PARÇALANDI İSE ARTIK KAİMMEHDİ NİN ZUHURU HAKTIR CAİZDİR VACİPTİR FARZDIR SÜNNETTİR İÇTİHATTIR EMİRDİR FETVADIR FERMANDIR RABDEN GELEN? ? ?
...VE DERİZ Kİ:
...BEKLEYİN BİZDE SİZİNLE BEKLİYENLERDENİZ? ŞEYTANIN ZÜRRİYETİNİN VE HİZBİİNİN VAKTİNİN DOLMASINI VE VAKTİN SAHİB-İ MEHDİNİN ZUHURUNU VE TÜM İNSALNLIĞIN GERÇEK KURTULUŞUNU BEKLEYİN BİZDE BEKLEYENLERDENİZ..................................................................? ? ? ? ?
HZ.ALİ DER Kİ:
...EN GÜZEL İBADET SABIR SÜKUT VE KURTULUŞU BEKLEMEKTİR?
...MAZLUMLARIN MEHDİ İLE HESAP SORACAKLARI GÜN ZALİMLERİN ZULMETTİĞİ GÜNDEN DAHA ZOR VE ÇETİN OLACAKTIR? ? ? ?
(22.4.2015 12:21)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
BayMehdi dabbet.. Offline
Mehdi dabbetül-arz 19
x
...gerçek mehdinin zuhur etmesi demek? gülşah güçyetmezin gerçek mehdiden nefret etmemesi ondan bahsetmesi ve onun sevgisini içmesidir her daim ve ona hizmet aşkı ile yanıp tutuşmasıdır vesselam? ! ? gülşah güçyetmez neden gerçek mehdiden nefret eder o zaman? çünki şeytan-ı lain gerçek mehdiden nefret etmektedir.ve o iblisin nefreti insanların gözleri ve gönülleri ile tecelli ederki bu durumda gülşah gerçek mehdiden nefret eder.ondan gıcık kapar.onun aptal ve şapşal olduğunu sanır.ve ondan sıkılır.ve onun platonik bir aşığı olduğunu sanır.kur yaptı sanır.gerçek mehdi ile sohbet etmek ve ona muhabbet beslemek her baba yiğidin harcı değildir.gerçek mehdi için bir dağ ben onu seviyorum dese o dağın başına bir musibet gelmeden asla kurtulamaz.öyle ise sana aşığım sen en akıllı insansın aşkımsın ruhumsun diyecekte o kişi sağ salim kalacak mümkün değil.öyle ise zannedilen kişi gerçek mehdi değildir.gerçek mehdi için iki kişi seni seviyorum dedi de öldü gitti.cafer-i sadık dedi:kim mehdi sırrını faş etti ya ölür ya öldürülür.yedi milyarda bi seçilmiş kişi şeytanı zürriyetini ve hizbini kızdıran kişidir.o ortaya çıkamaz.şeytan güçlüdür hala onun önünü keser.70 bin perde vardır.görsel işitsel ve yazılı vesveseler ile gerçek mehdi engellidir.şeytan güç yetirebiliyorsa onun yazı yazmasına yorum yapmasına engel olur.şimdi sen bu nu bildin ise ve anladın ise ve gerçek mehdiye iman ettin ise eyvahh şeytan uyandı ve zürriyeti ve hizbi ile sana doğru yöneldi ve seni mhvetti demektir.ya o zaman nasılmış gerçek mehdiyi beklemek ona zemğin hazırlamak ki o 313 kişi alelade kişimi sanırsın.onlar gavs ve kutuptur.onlar tayyi zaman ve mekan ehlidir.onlardan birisi abdulkadir-i geylani ise birisi hacıbektaştır işte gerçek mehdinin 313 adamı bunlardandır.sen şimdi anladın gerçek mehdiyi o zaman ne yapacağın konusunda bi düşün rabbine sığın o sığınakların en hayırlısıdır....?

...hamdet ve rabbine layık kul olmaya çalış?
(19.4.2015 13:02)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
BayMetin Bedir 1 Offline
Metin Bedir 1
Bay, 49
Çanakkale
sevginin rengi beyazdır.hz. isa da sevginin ta kendisidir.çünkü bedenini sadaka olmuştur tüm insanlığa. kendisini çarmaha gerenler için tanrıdan af dilerken tek kutuplu olduğunu anlıyoruz sadece sevgidir o.çünkü sevgi sadece korur. beddua etmez. ettiği anda da sevgi değildir zıttıdır.hazreti isa kendisini çarmaha gerenler için baba sen onları affet derken burda hazreti isa yı sevgi olarak düşünürsek baba diye hitab ettiği de aşk tır aslında.aşk yaratıcı. sevgi yaratılan. bi çocuk aşk la yaratılır sevgiy lede korunur. bi baba için çocuğu sevgidir. mehtide hazreti isa nın ruhu olan sevgi olmalıdır. bence insanlık öyle büyük yıkımlar savaşlar acılar yaşayacakki.acıya gark olacak sonra herkez acıdan kurtulmak için çırpınacak. ve sevgi hakim olacak dünyaya. zaten isa nın ruhu olan sevgi gelmiş olacak yani mehdi isanın ruhu olan sevgi olmalı diye düşünüyorum. (21.11.2014 11:57)
(bakınız: sevgi, insan, baba, dünya, büyü, çocuk, savaş, tanrı, yara, yorum)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
BayMehdi dabbet.. Offline
Mehdi dabbetül-arz 19
x
İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
...mehdi şeriftir? mehdi şerif ve seyyiddir kürt ve türkmendir.zira hz.ümminebi (saav) dedi:'mehdi hasan ve hüseyindir? '...vesselam :))))))

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
...mehdi şeriftir? böylece kendisi sadece seyyid olupta kensini mehdi zanendenler avcunu yalasın! mehdi şerif ve seyyiddir pess doğrusu :)))

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
...mehdi şeriftir? a9 ekibi ve adnanoktar & gülşahgüçyetmez ikilisi seyyid mehdi fikrinden lütfen vazgeçsinler geçti bolu pazarı sür atını? !

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
...mehdi şeriftir? nasılki allah hor ve hakir görülen arapların içinden hz.ümminebiyi (saav) çıkarttı alevilerin içinden de mehdi çıkar? ! ?

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
...mehdi şeriftir? yahudi ve hıristiyanlar müşrik arapları hor ve hakir gördü.şii ve sünnilerde alevileri hor ve hakir görmektedirler pess?

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
...mehdi şeriftir? yahudi ve hırsitiyanlar nasıl yanıldı ise şii ve sünnilerde yanılacaktır.zira mehdi alevilerin içinden çıkar hasetçilere?

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
...mehdi şeriftir? yahudi ve hırsitiyanlar ahirzamannebisini kendilerinden beklediler ama müşrik araplardan çıkmıştı.mehdide alevilerdendir?

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
...mehdi şeriftir? hikmet-i sebebinde gelince! mesih ishakoğullarından geldi ama ahirzaman nebisi ismailden di ismail hasan gibidir hikmette

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
...mehdi şeriftir? ba-yezit-i bistamiden haber verilmesi ile nakşi silsilesindende olması hasebi ile nakşi şeyhler de bilir mehdi şeriftir?

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
...mehdi şeriftir? ba-yezit-i bistami hazretleri üveysilik kanallı cafer-i sadık (as) dan 'mehdi baba cihetinden şerif olacaktır? ' nakletti?

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
...mehdi şeriftir? hz.ümminebi (saav) dedi:'mehdi hasan ve hüseyindir? ' doğal olarak hasan hüseyinden büyüktür biri 2.imam diğeri 3.imam? ! ?

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
...mehdi şeriftir? hz.türk atatürk (ra) bir keramete daha imza attı ve seyyidliği kaldırdı buda şerifliğimize bir zemin hazırlama idi pess

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
bektaşilik ve masonluk şifresi:bektaşi sırrında mutlak gerçek kitab-ı mukaddes üzerinde kuran-ı kerim iken masonlukta kabala idir biliriz :)

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
rte ve muaviye şifresi:muaviyenin yeşil bir sarayı vardı rteninde şimdi bir aksarayı oldu.muaviyede en şaşalı camiler yaptırmıştı çamlıcami?

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
24 kasım pazartesi ahmet davutoğlu dersime (alevistana) gidiyor? bizim dersimlilerden ricamız onu cemevine almasınlar düşkünlerden olurlar? !

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
...inşaallah başlıyoruz:'dikkat! a9 ekibi ve adnan oktar & gülşah güçyetmez ikilisi twitlerimi okumasınlar kimyaları bozulabilir kim bilir? '
(20.11.2014 11:40)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
BayMehdi dabbet.. Offline
Mehdi dabbetül-arz 19
x
İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
mehdi kim? 1.ve 2.dünya savaşları ölüm olimpiyatları idi şimdi gerçekleşecek olan 3.dünya savaşı gerçek savaşımız olacak diyen kaimmehdidir?

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
mehdi kim? lu(jsz) ifere kafa tutan onun 70 bin zürriyetine ve 70 bin kere 70 bin (4.900.000) hizbine meydan okuyan kıyamet-i armageddondur?

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
mehdi kim? (fg) şeytanın (hy) deccalin (rte) süfyanın ahirzamandaki şahs-ı manevileridir illuminatu rt 13ler 33ler 300ler diyen gerçek ruh?

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
mehdi kim? o gece iman meleklerinin kendisini ziyaret ettiği kişidir? 'allah onun hallerini bir gecede yoluna koyar? ' hadisi mucibince :)))

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
mehdi kim? yedi başlı bir ejderha olan o lu(jsz) iferin rt nin 13 lerin 33 lerin ve 300 lerin hakkından gelecek olan kutsal potansiyel imam? ?

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
mehdi kim? şeytan deccal süfyan koalisyonuna karşı rahman mesih mehdi koalisyonunun komutanıdır.şeytan üçkeni değil rahman üçkenindedir? ? ?

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal ·
mehdi kim? alevilerin şahı bektaşilerin piri şiilerin imamı ve nakşibendilerin de halifesi olacak kişidir.nakşi şeyh dedi:'mehdi şeriftir? '

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
mehdi kim? hem anne cihetinden kürt ve seyyid hemde baba cihetinden türkmen ve şerif olandır.üçüncü ırk melez milliyetçisidir o kaimmehdi?

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
mehdi kim? sorusuna bir cevap verecek olursak alevi bektaşi kızılbaş devrimcilerinin başına lider olacak %82 kabul görecek kişidir sırra hu?

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
'mehdi konuşmaya başladığı zaman hak aşikar batıl yok olur? ' hadisine göre mütemehdi harun yahya neden batıl kılmadı öyle ise pess doğrusu? ?

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
a9 ekibi şimdi bildi mehdi kim? ama yahudilerin gördükleri halde inkar ettikleri ümminebi kaderi şimdi mehdide cereyan etti ve benzeşti :)))

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
şam şeytanı muaviye ile başlayan süfyan 666 (vahiyyuhanna) vahideddin ile şamda son buldu fitne çıktığı yere geri avdet etti pess doğrusu? ? ?

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
ibn-i arabi dedi:'sin harfi şın harfine gelince bizim hikmetimiz anlaşılır? ' ve ilk olarak süfyan selim son olarakta said şama gitti hatmold

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
süfyan saidde kime referans oldu? a9 ekibine ve adan oktar ile beraber gülşah güçyetmeze...? (...biz güçyetiririz :)) ...gerçeğehuhugerçeğe?

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
1924 de hilafet kaldırıldı süfyani hilafetin can çekişmesi ise ne hikmetse molla kürt said-i bitliside kendisini göstermiştir.iman-ı süfyani

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
1924 de süfyani hilafet kaldırıldı keza aynı yıl iran meclisi 'mehdi sahib-i zaman' adına açıldı.süfyanilerden mehdevilere geçmiş oldu :)))

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
şeyh safinin rüyasına göre atatürk süfyani hilafeti kaldırmış mehdevi hilafete zemin hazırlamıştır.1988 vasiyeti bunu göstermektedir pess?

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
şeyh safi bir rüya gördü:soyundan birisi şeriatı kaldıracaktı? o şah ismail diye yorumlandı süfyani yazarlarca ama o kişi atatürktü biliniz?

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
şeyh safi hazretleri hem seyyid rızanın hem şah ismailin hemde atatürkün öz atasıdır.atatürk erdebil den ruma rumdan selaniğe evlad-ı fatiha

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
tarihçi yazar emre polata cevaplar:hz.türk atatürk (ra) mustafa bin ali rıza hakkında es-seyyid olduğu zübeyde hanımın da nakibüleşrafzade? ?

İşaret-i Mehdi: @psikempatikanal
...inşaallah başlıyoruz:(tam bağımsız türkiyeye karşı amerikan mandacılarına karşı tam bağımsız tayyibiyeye karşı amerikan mandacısıyız :)))
(18.11.2014 11:38)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
BayMehdi dabbet.. Offline
Mehdi dabbetül-arz 19
x
...selam? bendeniz şeriffakih ve seyyiddede bir kardeşiniz olarak dört kapı kırk makam esasına göre nakşi ve bektaşi ekolde hikmette ahmetyesevi/abdulhalıkgucdivani, hacıbektaş/şahnakşibendi, pirsultan/imam-ırabbani, atatürk/humeyni ekseninde hüccetül-islamımdır.alevilerin şahı bektaşilerin piri şiilerin imamı ve nakşilerin halifesi olmak hasebiyle potansiyelde ümmetin halifeliğine aday olarak sizden biat bekliyorum.biat allah içindir?

imza:
=
KAİMMEHDİ BEDİÜRRAHMAN
(30.10.2014 13:40)
(bakınız: türk, deniz, aleviler, alevi, islam, kardeş, nakşibendi, yorum, ahmet, selam)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
BayMehdi dabbet.. Offline
Mehdi dabbetül-arz 19
x
MEHDİ YARİN FATİH ÇARŞAMBADA ZUHUR EDECEK GİBİ :)))

Ayhan Aytaç'ın Notları:(mehmet talu hoca:'ben mehdi ile yemek yiyeceğim? ' demiş.24 eylülden sonra onunla yemek yemeye söz veriyorum.mehdi uçmaz müridtleri uçurur :))) mehdi kızılbaşbuğtürk:'menzil cemaatinden ömer öngüt cemaatinden mahmut hoca cemaatinden biat bekliyoruz.tam 33 bin geçerli biat istiyoruz? ' a9 ekibi bi şekilde yarin 24 eylül 2014 çarşamba itibari ile fatih çarşamba civarında olsunlar.umulur ki mehdi onları affeder merhamet eder? imam-ı rabbani haber verdi ki: nakşibendiler hilafet bayrağı olan makamlarını elleri ile biat ederek mehdiye verirler.nurcular hüsrandadır? 4 dakika önce · nurcular said ile beraber nakşibendilkten kopmuş ve nasipsizliğe müstehak olmuş şahsi bir şahs-ı manevi oluşturulmuş helak olmuşlardır pess?)

Ayhan Aytaç'ın Notları:(mahmut hoca:'ben mehdiye biat etmeden ölmeyeceğim? ' demiş.a9 ekibi böyle haber verdi.bizde gidip onun makamından biatımızı alacağız öyleyse? perşembenin gelişi çarşambadan beli olur? 24 eylül 2014 çarşamda günü fatih çarşambada olmayı düşünüyorum.mahmut hocadan biatımızı almaya? ? ? mahmut hocadan biatımızı alacağız mehmet talu hoca ilede yemek yiyeceğiz eee a9 ekibi ve adnan oktarıda orda bekleriz.mehdinin talebeleriyse... fatih çarşamba hiç bu kadar zor bir döneme girmemiştir.mehdi ordamı zuhur edecek ne.imam-ı rabbani buyurudu:nakşilik mehdiye bayrağı verir? ve böylece: bütün nakşi ekollerden veya kendilerini öyle takdim edenlerin hepsinden biz biat isteriz.biat allah içindir.nisa 59 a itaat farz...)
(23.9.2014 12:00)
(bakınız: türk, eylül, nurcular, nakşibendi, yorum, emek, gibi, merhamet, hepsi, beni)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
Bayİhsan Sezgin Offline
İhsan Sezgin
x
Mehdi ancak ve ancak eyyub gibi hasta yusuf gibi zelihaya meyilli yakub gibi çocuklarından ayrı muhammed gibi yalnız süleyman gibi cinli ibrahim gibi tek olması lazım çünkü son gelende bütün özellikler mevcuttur hz. muhammed de önceki peygamberlerin bütün özellikleri vardır.. mehdi de de bütün özellikler mevcut olmalı fakat mehdiyi görüntüde aramak büyük bir cehalet olur mehdi ancak ve ancak bir söyleyici olur.. Allah dilediğini seçer www.mehdiihsansezgin.com internet sitesini okuyunuz.........sonra düşününüz... (14.4.2014 15:11)
(bakınız: büyü, çocuk, muhammed, yalnız, esin, peygamber, internet, aramak, zeliha, gibi)
Bu yorum için 1-5 arası yıldız verin.
Sayfa: 1 2 3 4 5 8
sonraki sayfa >>

"MEHDİ" ile ilgili görüşünüzü aşağıya yazıp "Kaydet" butonuna basın.

DİKKAT: YAZDIĞINIZ YAZI EDİTÖRLERİMİZ TARAFINDAN OKUNDUKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR

Bir terime aynı gün içinde en fazla 5 adet anlam yazabilirsiniz.

  - tiklayin - Bu sayfaya link ver - tiklayin - Bu sayfayı birine gönder Bu sayfada hata var!  

(c) Antoloji.Com, 2017. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Antoloji.Com'a aittir. Sitemizde yer alan şiirlerin telif hakları şairlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Yayın Hakkı Notu.
Şu anda buradasınız: MEHDİ NEDİR? mehdi ne zaman?

Antoloji.com
25.2.2017 07:35:09  #4.33#
  » Şiir  » Nedir  » Gruplar  » İletişim
 Antoloji.Com   » Hakkında   » Künye   » Yardım   » İnsan Kaynakları   » İletişim
[Hata Bildir]